خانه / اخبار / اخبار دادگستری / آغاز ثبت نام تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در یزد

آغاز ثبت نام تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در یزد

به گزارش گروه حقوقی و قضایی به نقل از روابط عمومی دادگستری استان یزد، حجت اسدی معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری استان یزد با اعلام خبر فراخون جدید مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه افزود: همزمان با سراسر کشور، استان یزد نیز در راستای تکمیل ظرفیت دفاتر خدمات الكترونیك قضایی از كلیه متقاضیان واجد شرایط که آمادگی ایجاد دفتر و ارایه خدمات مورد نظر را دارند، دعوت به همکاری می‌کند.

وی با بیان اینکه واجدین شرایط می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه جزئیات بیشتر را دریافت کنند، افزود: ابرکوه ، اردکان ، اشکذر ، مهریز و میبد از جمله شهرستانهایی هستند که در دور جدید متقاضیان می توانند برای تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی درخواست خود را ارئه نمایند.

این مقام قضایی درباره چگونگی ثبت نام از متقاضیان تاسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی نیز گفت: ثبت نام از واجدین شرایط الکترونیکی بوده و متقاضیان می توانند از طریق سامانه اینترنتی www.adliran.ir ثبت نام نمایند.

انتهای پیام/

این مطلب رو هم چک کنید

حرکت خدمتگزاران نظام باید بر محور عدالت و خدمت شایسته به مردم باشد

اسماعیلی گفت: مردم درزندگی اجتماعی و فردی باید عدالت مدار و نیکوکار باشند. همه خدمتگزاران نیز باید در هر حوزه و میدانی، حرکتشان برمحور عدالت و در مسیر احسان، نیکوکاری و خدمت شایسته به مردم و جامعه باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *