x
سایت وکیل / latest-news / economic / آغاز واگذاری ۵ هزار وانت زامیاد به مددجویان کمیته امداد

آغاز واگذاری ۵ هزار وانت زامیاد به مددجویان کمیته امداد

به گزارش افکارنیوز،

مهدی جمالی در آغاز این مراسم گفت: ۵ هزار دستگاه وانت زامیاد به مددجویان کمیته امداد اهداء می شود و این واگذاری از امروز آغاز شده است.

مدیر عامل گروه سایپا تاکید کرد: در سال اقتصاد مقاومتی، تولید_ اشتغال فرصت خوبی با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) و صندوق کار آفرینی امید برای مددجویان عزیزی که کمترین فرصت و شرایط کاری را دارند ایجاد شده است.

دکتر جمالی با بیان اینکه خودروهای تحویلی به مددجویان با ۲٫۵ میلیون تومان تخفیف عرضه می شود تصریح کرد: گروه خودروسازی سایپا در راستای مسئولیت های اجتماعی خود گام های خوبی برداشته و این اقدام در جهت اشتغال و کسب و کار به صورت مستقیم با مددجویان و خانواده آنان مرتبط است که قطعا با خیر و برکت همراه خواهد بود.

وی با بیان اینکه در سراسر کشور ۶ میلیون خودرو متعلق به محصولات تولیدی سایپا است، گفت: ۵٠ درصد  از کل محصولات تولیدی در چرخه حمل و نقل فعال هستند و برای دو محصول وانت نیسان زامیاد و پراید هیچ جایگزینی وجود ندارد و همکاران ما در گروه سایپا در تلاش هستند تا خودروهای جایگزین برای این دو محصول معرفی شود .

جمالی در خصوص توسعه محصول در سایپا گفت: در گروه سایپا پلتفرم های کاملا ایرانی طراحی شده است که ظرف سال آینده حداقل ۴ محصول جدید وارد بازار خواهد شد.

مدیرعامل گروه سایپا با اشاره به برگزاری مجمع سایپا  طی روزهای آینده گفت: بعد از تحریم ها در سال های ٩٣ و ٩۴ سایپا با ۵ هزار میلیارد تومان زیان انباشته روبه رو بود و تولید شرکت به یک سوم کاهش یافت. اکنون این زیان انباشته به سود ۶۵٠ میلیارد تومانی تبدیل شده است.

 جمالی ضمن اشاره به بازگشایی نماد سایپا طی روزهای آینده گفت:  به دلیل اینکه در یکی دو سال گذشته تحولات اساسی در این شرکت اتفاق افتاده و به دنبال آن عدد خیره‌کننده‌ای را به عنوان تعدیل مثبت ارائه کردیم ، سازمان بورس در خصوص نماد سایپا نیاز به توضیحاتی داشت که بسته شد و امیدواریم که به زودی قبل از برگزاری مجمع نماد بازگشایی شود.

مدیرعامل گروه سایپا درباره زمان عرضه خودروی کوییک اظهار کرد: پیش‌فروش کوییک به زودی آغاز خواهد شد و به دنبال آن تحویل این خودرو صورت می‌گیرد.

وی در مورد آخرین وضعیت مذاکره با شرکت نیسان نیز اظهار کرد: سایپا در گذشته شریک انحصاری نیسان در ایران بود و به دلیل تحریم‌ها این همکاری قطع شده است. در حال حاضر نیز مشغول مذاکره برای آغاز مجدد همکاری و تولید مدل‌های جدید نیسان در ایران هستیم که به زودی به نتیجه خواهد رسید.

 

منبع: سایت خبرگزاری افکار نیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *