خانه / مشاوره وکیل امور اداری و دولتی / وکیل قانون کار / آیا با وجود احراز قانون كار دراداره كار ،‌كارفرما میتواند طبق تبصره ماده 32ادعای قانون مدیریت خدمات كشوری نماید؟

آیا با وجود احراز قانون كار دراداره كار ،‌كارفرما میتواند طبق تبصره ماده 32ادعای قانون مدیریت خدمات كشوری نماید؟

تبصره ی ماده 32 اشاره به جذب نیروی تحت عنوان قانون کار دارد یعنی دستکاه اجرایی میتواند علاوه بر مستخدمین و یا کارمندان رسمی و یا پیمانی خود . طبق تبصره ای اشاره کردید نیروی انسانی تحت قالب قانون کار جذب کند . بدیهی است این دسته از افراد دارای کلیه ی حقوق و مزایای قانون کار خواهند بود.

موفق باشید

مطالب مرتبط:

این مطلب رو هم چک کنید

آیا حقوق و دستمزد دریافت نشده قابل مطالبه می باشد؟

به استحضار میرساند حدود ۵ سال در یکی از شرکتهای تابعه سایپا با پست مسئول(حکم ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *