خانه / مشاوره وکیل امور اداری و دولتی / وکیل قانون کار / آیا دانشجویان می‌توانند از مزایای بیمه بیكاری بهره مند شوند؟

آیا دانشجویان می‌توانند از مزایای بیمه بیكاری بهره مند شوند؟

با عنایت به تبصره 2 ماده 7 آئین نامه اجرایی قانون بیمه بیكاری، بیمه شده بیكار موظف است در فواصل زمان های تعیین شده در اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعی حضور یافته و دفاتر مربوطه را امضاء نماید. لذا به استناد قانون مذكور منبع قانونی مشاهده نشده، مگر اینكه متقاضی مورد نظر، در فواصل زمانی تعیین شده فوقالاشاره قادر به حضور و غیاب و آمده برای اشتغال مجدد نباشد.

موید باشید

این مطلب رو هم چک کنید

آیا حقوق و دستمزد دریافت نشده قابل مطالبه می باشد؟

به استحضار میرساند حدود ۵ سال در یکی از شرکتهای تابعه سایپا با پست مسئول(حکم ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *