خانه / مشاوره وکیل کیفری / وکیل جرایم رایانه ای / آیا ارسال عکس مستهجن از طریق وایبر و لاین مجازات خواهد داشت؟

آیا ارسال عکس مستهجن از طریق وایبر و لاین مجازات خواهد داشت؟

خیر از جانب دوستتان مورد تعقیب قرار نخواهید گرفت لذا مشمول جرائم رایانه ای ماده 14 خواهید شد که مقرر میدارد هرگاه محتویات مستهجن به کمتر از ده نفر ارسال شود، مرتکب به یک تا پنج میلیون ریال جزای نقدی محکوم خواهد شد.( در صورتیکه تحت تعقیب قرار بگیرید )

موید باشید

این مطلب رو هم چک کنید

آیا حکم ورود به منزل بدون اجازه امکان پذیر است؟

منظورم به طور خاص بدون محکوم قطعی شناخته شدن و مثلا برای تحقیقات بیشتر در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *