خانه / مشاوره وکیل ملکی / وکیل حق کسب پیشه و تجارت / آیا از طریق شکایت به دادسرا می توان منزل مسکونی تبدیل شده به انبار ضایعات در محله را تعطیل کرد؟

آیا از طریق شکایت به دادسرا می توان منزل مسکونی تبدیل شده به انبار ضایعات در محله را تعطیل کرد؟

صاحب یکی از مغازه های محله (که در محله ساکن نیست) دارای مغازه کادوئی فروشی است. علاوه بر این، در انباری چسبیده به مغازه اش (که چسبیده به نانوایی هم هست) خرده نان جمع آوری می کند. در سمت دیگر کوچه هم یک منزل مسکونی را به انباری ضایعات تبدیل نموده. این مکان ها باعث تکثیر موش و حشرات موزی شده و هنگام حمل و نقل ضایعات نیز آلودگی صوتی فراوان ایجاد می کند و نیز منظره بسیار بدی به محل داده است (زباله دانی). با همسایگان تا کنون به (۱) کمیسیون بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداریها (۲) اداره بهداشت منطقه و (۳) خدمات شهری شهرداری منطقه شکایت کرده ایم و همگی عنوان کرده اند که فقط می توانند تذکر دهند. از آنجا که خواهان توقف فعالیت ایشان هستیم آیا با ارائه شکوائیه به دادسرا توان تعطیلی محل مذکور را داریم (از طریق وکیل).

با سپاس و عذرخواهی بابت طولانی بودن شرح حال

ممنون میشم اگر شانس انجام این کار رو بگید

دیدن مطالب بیشتر

این مطلب رو هم چک کنید

در صورتیکه قرارداد فروشی در اختیار نباشد چگونه باید دادخواستی تنظیم نمود؟

باعرض سلام و درود...           **   ایا این معامله وجه قانونی دارد .?

   ایا امکان دارد معامله ای انجام گیرد وقول نامه ای وجود ندار حتی یک دستخط معمولی یا شاهدت شفاهی  , و ردی از رد و بدل کردن پول یا چک , کسی که این مغازه رو ۲۵سال هست در تصرف دارد   ومحل کسب کارش هست اطلاع نداشته باشد ولی سند ملکیت تغییر نام بیابد . صاحب ملک فرشنده هم ۴۰ روز یعد از تاریخ انتقال سند فوت نموده. ( مرگ طبیعی چون سرطان داشته).
    ایااین معامله وجه قانونی دارد ?. چه دادخواستی می شود تنظیم کرد.?

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *