خانه / مشاوره حقوقی وکیل خانواده / وکیل اجرت المثل نحله / آیا امکان توقیف حقوق بازنشستگی جهت مطالبه ی مهریه وجود دارد؟

آیا امکان توقیف حقوق بازنشستگی جهت مطالبه ی مهریه وجود دارد؟

بله شما میتوانید تا یک چهارم حقوق بازنشستگی زوج را جهت مطالبه ی مهریه و بعد از معرفی آن به دادگاه توقیف نمایید.

موید باشید

مطالب مرتبط:

این مطلب رو هم چک کنید

زن و شوهر اگر راجع به مالکیت اثاث خانه به اختلاف برسند چگونه می توان مشکل را حل کرد ؟

بر اساس ماده 63 قانون اجرای احکام مدنی ، چنانچه اختلافی بوجود آید از اموال ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *