خانه / مشاوره حقوقی وکیل خانواده / وکیل اجرت المثل نحله / آیا با گرفتن خانه مستقل بنا به شروطی که قبول نکردم دادگاه حکم تمکین را چگونه اجرا میکند؟

آیا با گرفتن خانه مستقل بنا به شروطی که قبول نکردم دادگاه حکم تمکین را چگونه اجرا میکند؟

با سلام.من به همراه پسرم سه سال را در خانه پدرم زندگی میکنیم و شرط برگشتن به شوهرم را گرفتن خانه مستقل اعلام کردم.بعد از سه سال همسرم قبول کردند ولی به شرطی که 6روز از هفته را در خانه پدرش بمانم که من قبول نکردم و همسرم دادخواست تمکین مجدد دادن.ایا قاضی حق را به او میدهد؟
پاسخ
خیر حق با شما خواهد بود مه همسرتان به دلیل اینکه شما حق یک زندگی مستقل در خارج از منزل پدر زوج را خواهید داشت و ملزم به تمکین در منزل پدر زوج نخواهید بود.

موید باشید

مطالب مرتبط:

این مطلب رو هم چک کنید

زن و شوهر اگر راجع به مالکیت اثاث خانه به اختلاف برسند چگونه می توان مشکل را حل کرد ؟

بر اساس ماده 63 قانون اجرای احکام مدنی ، چنانچه اختلافی بوجود آید از اموال ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *