خانه / مشاوره وکیل امور اداری و دولتی / وکیل دیوان عدالت اداری / آیا برای دختران بالای 18سال جهت اخذ پاسپورت و خروج از کشور اجازه جد پدری ضروری است؟

آیا برای دختران بالای 18سال جهت اخذ پاسپورت و خروج از کشور اجازه جد پدری ضروری است؟

خیر از ماده 18 قانون گذرنامه، چنین برداشت می‌شود که اگر زن غیرشوهرداری، به سن کبر( 18) رسید، همانند مردان نیازی به اذن ولی ندارد.

موید باشید

مطالب مرتبط:

این مطلب رو هم چک کنید

اعتراض به قوانین راهنمایی رانندگی به چه شکل است؟

آیا پلیس راهور میتواند به دلیل همراه نداشتن اصل بیمه نامه .خودرو را به پارکینگ ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *