خانه / مشاوره وکیل قراردادها / وکیل قرارداد مشارکت در ساخت / آیا توافق مالک و شریک در قرار داد مشارکت در ساخت در خصوص جرایم احتمالی کمیسیون ماده صد شهرداری معتبر میباشد؟

آیا توافق مالک و شریک در قرار داد مشارکت در ساخت در خصوص جرایم احتمالی کمیسیون ماده صد شهرداری معتبر میباشد؟

طبق ماده 10 قانون مدنی در صورتی که مالک و سازنده توافق نمایند در صورت در نظر گرفتن جریمه توسط شهرداری ،سازنده مسئول باشد صحیح و معتبر میباشد.

در پیش فروش آپارتمان در صورتی که ملک بصورت نیمه ساز خریداری شود میتوانید برای اتمام ساخت قرارداد مشارکت در ساخت منعقد نمایید.

با احترام

مطالب مرتبط:

این مطلب رو هم چک کنید

شکایت از فروشنده خودرو به دلیل عیب خودرو چگونه میباشد؟

ماشینی رو بدون قولنامه از شخصی خریدم و بعد از4روز فهمیدم موتور و گیر بکسش ایراد داره.حدود یک میلیون هم خرج ماشین کردم درست نشده چگونه از فروشنده شکایت کنم.آیا اصلا میتونم  خرج ماشین و ضررمو بگیرم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *