خانه / مشاوره حقوقی وکیل خانواده / وکیل اجرت المثل نحله / آیا خرید منزل قبل از عقد جزء تنصیف دارایی لحاظ خواهد شد؟

آیا خرید منزل قبل از عقد جزء تنصیف دارایی لحاظ خواهد شد؟

شرط تنصیف دارایی در صورتی اجرا خواهد شد که طلاق از طرف زوج باشد و اموال بعد از عقد بدست آمده باشد یعنی میزانی که بعد از عقد بابت اقساط پرداخت شده است.

موید باشید

مطالب مرتبط:

این مطلب رو هم چک کنید

زن و شوهر اگر راجع به مالکیت اثاث خانه به اختلاف برسند چگونه می توان مشکل را حل کرد ؟

بر اساس ماده 63 قانون اجرای احکام مدنی ، چنانچه اختلافی بوجود آید از اموال ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *