خانه / مشاوره حقوقی وکیل خانواده / وکیل اجرت المثل نحله / آیا زوجه برای رفتن به خانه ی پدرش نیازی به کسب اجازه ی همسرش دارد؟

آیا زوجه برای رفتن به خانه ی پدرش نیازی به کسب اجازه ی همسرش دارد؟

خیر زوجه نیازی به کسب اجازه از همسرش نخواهد داشت ولی به جهت اینکه زوج دعوای عدم تمکین به طرفیت زوجه مطرح نکند زوجه باید به اطلاع زوج برساند.

موفق باشید

مطالب مرتبط:

این مطلب رو هم چک کنید

زن و شوهر اگر راجع به مالکیت اثاث خانه به اختلاف برسند چگونه می توان مشکل را حل کرد ؟

بر اساس ماده 63 قانون اجرای احکام مدنی ، چنانچه اختلافی بوجود آید از اموال ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *