خانه / مشاوره حقوقی وکیل خانواده / وکیل اجرت المثل نحله / آیا زوج میتواند منزلی که به اسم همسرش زده است را تصاحب کند؟

آیا زوج میتواند منزلی که به اسم همسرش زده است را تصاحب کند؟

خیر در صورتیکه سند ملک به نام زوجه منتقل شده باشد در زمان طلاق ایشان قابل استرداد از طرف زوج نخواهد بود.

موید باشید

مطالب مرتبط:

این مطلب رو هم چک کنید

زن و شوهر اگر راجع به مالکیت اثاث خانه به اختلاف برسند چگونه می توان مشکل را حل کرد ؟

بر اساس ماده 63 قانون اجرای احکام مدنی ، چنانچه اختلافی بوجود آید از اموال ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *