خانه / مشاوره وکیل امور اداری و دولتی / وکیل دیوان عدالت اداری / آیا میتوان مطابق آیین نامه استخدامی اعضای غیر هیات علمی بازگشت به کار گرفت؟

آیا میتوان مطابق آیین نامه استخدامی اعضای غیر هیات علمی بازگشت به کار گرفت؟

کلیه افرادی که بر اساس این آیین نامه به صورت قراردادی بکار گرفته می شوند، به استناد ماده 188 قانون کار، از شمول قانون مذکور خارج بوده و دعاوی آنان در هیأتهای تشخیص و حل اختلاف وزارت کار قابل رسیدگی نمیباشد.در صورتیکه موسسه نیاز نداشته باشد نمیتواند بازگشت به کار بگیرید.

موید باشید

این مطلب رو هم چک کنید

اعتراض به قوانین راهنمایی رانندگی به چه شکل است؟

آیا پلیس راهور میتواند به دلیل همراه نداشتن اصل بیمه نامه .خودرو را به پارکینگ ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *