خانه / مشاوره حقوقی وکیل خانواده / وکیل اجرت المثل نحله / اجازه دانشگاه رفتن و همه امر دیگر دست خودم است ؟

اجازه دانشگاه رفتن و همه امر دیگر دست خودم است ؟

با سلام مجدد

خیر برای رفتن به دانشگاه نیز قانونا نیاز به اذن مادر نمی باشد.

موفق باشید

مطالب مرتبط:

این مطلب رو هم چک کنید

زن و شوهر اگر راجع به مالکیت اثاث خانه به اختلاف برسند چگونه می توان مشکل را حل کرد ؟

بر اساس ماده 63 قانون اجرای احکام مدنی ، چنانچه اختلافی بوجود آید از اموال ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *