Home / اخبار / اخبار قضایی / اجساد 15 کشته حادثه واژگونی اتوبوس در جاده چالوس به پزشکی قانونی منتقل شد/ احراز هویت دو سرباز/ 12 جسد مجهول الهویه هستند + عکس

اجساد 15 کشته حادثه واژگونی اتوبوس در جاده چالوس به پزشکی قانونی منتقل شد/ احراز هویت دو سرباز/ 12 جسد مجهول الهویه هستند + عکس

دکتر حمید داوود آبادی مدیرکل پزشکی قانونی استان البرز در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی اظهار کرد: اجساد 15 نفر از قربانیان واژگونی اتوبوس در محور کرج – چالوس به پزشکی قانونی استان البرز منتقل شده است.

وی افزود: هویت دو سرباز با اسامی سامان مقدم و مجید جمشیدی با توجه به مدارک و کارت شناسایی این افراد مشخص شده است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان البرز در ادامه بیان کرد: اجساد 12 نفر از قربانیان در حال حاضر مجهول الهویه است که منتظر حضور خانواده‌های آنان برای احراز هویت هستیم.

وی تصریح کرد: دو نفر از قربانیان زن و 13 نفر مرد هستند.

مدیرکل پزشکی قانونی استان مازندران همچنین گفت: هویت نفر سوم با نام مجید احمدی احراز شد.

در حادثه رانندگی كه بامداد امروز در محور كرج – چالوس اتفاق افتاد یك دستگاه اتوبوس مسافربری پس از برخورد با تیر برق واژگون شد كه به موجب آن 15 نفر از سرنشینان در دم جان خود را از دست دادند.

این اتوبوس مسافربری با 28 مسافر از تنكابن به سمت كرج در حال حركت بود كه در محدوده تونل كندوان دچار حادثه شد. 15 سرنشین این حادثه جان خود را از دست دادند و 13 نفر دیگر مصدوم شدند.


انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *