خانه / اخبار / اخبار قضایی / احیای ۵۰ هزار متر مربع از زمین‌های کشاورزی و باغی استان گلستان

احیای ۵۰ هزار متر مربع از زمین‌های کشاورزی و باغی استان گلستان

به گزارش گروه حقوقی و قضایی به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان گلستان، حجت الاسلام والمسلمین سید مصطفی حقی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان با تاکید بر این که هرگونه تغییر کاربری در زمین‌های کشاورزی جرم است و برخورد قانونی با متخلفان صورت خواهد گرفت افزود: احکام قلع و قمع بناهای غیرمجاز در شهرستان‌های آزادشهر، گنبد، کلاله و گالیکش هم به زودی اجرا می‌شود.

وی اظهارکرد: کاربری این زمین‌ها که کشاورزی و باغی بود بدون مجوز، تغییر داده شده بود که پس از صدور حکم قلع و قمع، اعاده به وضع سابق شد.

حجت الاسلام حقی افزود: بیشتر این زمین‌ها در شهرستان‌های گرگان، بندرترکمن، مینودشت و رامیان بود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان از مردم خواست پیش از تغییر کاربری زمین‌های کشاورزی و باغی خود، با کارشناسان اداره امور اراضی مدیریت جهاد کشاورزی مشورت کنند.

حقی در پایان گفت: مردم هرگونه تغییر کاربری و ساخت و ساز در زمین‌های کشاورزی و باغی استان گلستان را به سامانه ۱۳۱ گزارش کنند.

انتهای پیام/

دیدن مطالب بیشتر

این مطلب رو هم چک کنید

لغو کنسرت‌ها تعارضی با وظایف وزارت ارشاد ندارد/ صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود، اگر کنسرتی از سوی دادستان لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند

حجت الاسلام و المسلمین منتظری در رابطه با لغو برخی کنسرت‌ها توضیحاتی ارائه کرد و گفت: صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود و هیچ مسئله‌ای هم اتفاق نمی‌افتد؛ اما اگر در جایی یک کنسرتی به دلایلی توسط دادسرا و دادستانی لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *