x
سایت وکیل / اخبار / اخبار دادگستری / ارائه مشاوره حقوقی رایگان به مناسبت هفته قوه قضائیه

ارائه مشاوره حقوقی رایگان به مناسبت هفته قوه قضائیه

به گزارش گروه حقوقی و قضایی به نقل از روابط عمومی دادگستری استان یزد، محمدرضا زارع مسئول سازمان بسیج حقوقدانان استان یزد گفت: همزمان با هفته قوه قضائیه ، مشاوره حقوقی رایگان در مکان های منتخب در استان یزد انجام می شود.

وی افزود : این مهم با هدف ارتقاء آگاهی های عمومی و حقوقی و ارائه خدمات به مردم شریف استان و به مناسبت هفته قوه قضائیه صورت می گیرد.

وی اظهار داشت : این مشاوره ها در ساعات اداری ایام هفته قوه قضائیه و در هفت مرکز در شهر یزد برگزار خواهد شد و در کلیه شهرستان های استان نیز در روز جمعه چهارم تیر ماه یک ساعت قبل از شروع خطبه های نماز جمعه در مصلی های برگزاری این آیین سیاسی و عبادی ، مشاوره رایگان حقوقی ارائه خواهد شد.

مسئول سازمان بسیج حقوق دانان استان یزد خاطرنشان کرد : بلوار دانشجو،جنب پارک شادی،انتهای کوچه تعاون، سازمان بسیج حقوقدانان استان یزد و خیابان فرخی، طبقه اول دادگستری شهرستان یزد،دفتر حمایت حقوقی و قضایی از ایثارگران از جمله این مراکز ارائه مشاوره اند.

وی از ارائه مشاوره رایگان در این ایام در کلیه دفاتر اسناد رسمی در زمینه امور ثبتی خبر داد و گفت : در میدان شهدای محراب،ابتدای بلواردانشجو،کوچه نیلوفر، ساختمان فدک،کانون شهید بهشتی و خیابان فرخی، طبقه سوم دادگستری شهرستان یزد، کانون شهید قدوسی نیز مشاوره رایگان انجام می گیرد.

زارع یادآور شد : واحد ارشاد و معاضدت قضایی دادگستری استان یزد واقع در خیابان فرخی، روبروی دادگستری شهرستان یزد در طول سال مشاوره رایگان به مراجعان ارئه می دهد و در این ایام نیز این رسالت را به صورت ویژه انجام خواهد داشت.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *