خانه / اخبار / اخبار قضایی / ارشاد و معاضدت قضایی 12هزار و 812 نفر در تیر ماه سال جاری

ارشاد و معاضدت قضایی 12هزار و 812 نفر در تیر ماه سال جاری

به گزارش گروه حقوقی و قضایی به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان مازندران، حسین خالق زاده مدیر آموزش کارکنان اداری دادگستری مازندران اعلام کرد: در تیرماه سال جاری 12 هزارو 812 نفر به صورت حضوری در واحد ارشاد و معاضدت حوزه‌های قضایی سراسر استان مازندران و 1025 نفر نیز از طریق تماس تلفنی با مرکز 129 مشاوره شدند.

این مقام مسئول عنوان کرد: همچنین برای 47 نفر نیز که از توان مالی خوبی برخوردار نبودند وکیل معاضدتی رایگان تعیین و معرفی شد.

وی افزود: همچنین در این ماه یک هزار و 143 نفر از وکلا و مشاوران حقوقی قوه قضائیه بر اساس جدول زمانبندی در واحدهای ارشاد و معاضدت حوزه‌های قضایی جهت ارائه مشاوره به مردم حضور پیدا کردند.

انتهای پیام/

دیدن مطالب بیشتر

این مطلب رو هم چک کنید

لغو کنسرت‌ها تعارضی با وظایف وزارت ارشاد ندارد/ صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود، اگر کنسرتی از سوی دادستان لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند

حجت الاسلام و المسلمین منتظری در رابطه با لغو برخی کنسرت‌ها توضیحاتی ارائه کرد و گفت: صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود و هیچ مسئله‌ای هم اتفاق نمی‌افتد؛ اما اگر در جایی یک کنسرتی به دلایلی توسط دادسرا و دادستانی لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *