خانه / اخبار / استفاده موتور برقی از شهرداری و پلیس

استفاده موتور برقی از شهرداری و پلیس

استفاده موتور برقی از شهرداری و پلیس

رئیس پلیس تهران: استفاده موتورسیکلت‌های برقی را از شهرداری و پلیس شروع کنید

 

سردار رحیمی گفت: چرا علی‌رغم واردات و تولید موتورهای برقی از این موتورسیکلت‌ها استفاده نمی‌کنیم و ما باید از ادارات، شهرداری و پلیس برای تعویض این موتورسیکلت‌ها شروع کنیم.

سردار حسین رحیمی در نشست طرح استقبال از مهر گفت: ما در حال آماده‌سازی فضا برای آغاز سال تحصیلی و جشن بهار علم هستیم و از‌ ۱۵‌ــ‌۱۰ روز قبل برنامه‌ریزی‌ها در این حوزه انجام شده است. پلیس پایتخت از تمام استعداد خود در حوزه انتظامی و راهور استفاده خواهد کرد تا ایمنی و آرامش و امنیت را به ارمغان آوریم.

وی با بیان اینکه تمام نیروهای پلیس در اول مهر در آماده‌باش هستند، گفت: امسال قطعاً بیش از ۳۰ درصد به ترافیک معابر پایتخت اضافه خواهد شد. تمام عملیات‌های عمرانی شهر از ۲۵ شهریور تا ۲۰ مهر ماه تعطیل خواهد بود تا بار ترافیکی در این مدت روانتر شود.

رحیمی راجع به آموزش بیش از ۸۰۰۰ راننده سرویس مدارس توسط پلیس پایتخت گفت: لیبل‌های نصب‌شده به‌روی سرویس مدارس این قابلیت را دارد تا تمام مشخصات راننده و خودرو را در اختیار پلیس قرار دهد. ۹۷۰ هزار همیار پلیس با کمک آموزش و پرورش آموزش‌های ترافیکی خواهند دید و ۳۰ هزار پلیس مدرسه و ۱۲۰ هزارنفر از معلمین به‌عنوان فرهنگیار پلیس با ما همکاری خواهند داشت، علاوه بر این اقدامات فرهنگی، در تمام بخش‌ها با تخلفات نیز برخورد خواهیم کرد. ان‌شاءالله طرح برخورد با خودروهای دودزا که از هفته گذشته آغاز شده با شدت بیشتر ادامه خواهد داد.

طرح برخورد با توقف‌های حاشیه‌ای، ساماندهی بار و مسافر که سال‌ها است بر زمین مانده و همچنین طرح برخورد با تخلفات شبانه به مرحله اجرا گذاشته خواهد شد. من انتظار دارم‌ شورای شهر تهران و شهردار پایتخت موضوع ساماندهی مسافربران و موتورسیکلت‌ها را جدی بگیرند چرا که هیچ مسئولی ندارند. چرا علی‌رغم واردات و تولید موتورهای برقی از این موتورسیکلت‌ها استفاده نمی‌کنیم؟ و ما باید از ادارات، شهرداری و پلیس برای تعویض این موتورسیکلت‌ها شروع کنیم.

۴۲۲۳۸

[ad_2] منبع خبرآنلاین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *