خانه / اخبار / اخبار قضایی / افزایش آمار پرونده‌های مختومه در مجتمع قضایی عدالت

افزایش آمار پرونده‌های مختومه در مجتمع قضایی عدالت

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی ، هادی شوشتری سرپرست سابق مجتمع قضایی عدالت در مراسم تودیع خود با اشاره به عملکرد مجتمع قضائی عدالت اشاره کرد و گفت: در سال ۹۳ ورودی کل پرونده ها چه حقوقی و چه کیفری به میزان ۲۴ هزار و ۱۰۹ فقره پرونده بود که این رقم در سال ۹۴ به عدد ۲۷ هزار و ۷۰۰ عدد رسید و میزانی افزایشی بوده است.

وی گفت: میزان پرونده های مختومه شده در سال ۹۳ عدد ۲۲ هزار و ۳۵۱ فقره پرونده بود که این عدد در سال ۹۴ به میزان ۲۶ هزار و ۱۸۳ عدد رسید که نشان می دهد مختومه های این مجتمع از سال ۹۳ تا سال ۹۴ ،‌ ۳ هزار و ۸۳۲ مورد افزایش پیدا کرده است.

این مقام قضائی ادامه داد: همچنین عملکرد مجتمع قضائی عدالت دراجرای احکام و نیز پرونده های مسن دارای عملکرد مثبتی بوده و در رتبه بندی سمت عملکرد بسیار خوبی داشته است.

شوشتری توضیح داد: رتبه بندی امتیاز اداری از ۲۰ به رتبه ۱۸ ارتقا یافته است و رتبه بندی امتیاز قضائی از سال ۹۳ که میزان ۵۴ بوده در سال ۹۴ به ۵۳ ارتقا یافته است و در مجموع کل رتبه از ۳۲ به عدد ۲۰ رسیده است.

وی تصریح کرد: همه این آمار و ارقام با تلاش همکاران به دست آمده که در وقت اداری و یا حتی خارج از وقت اداری به انجام وظیفه پرداخته و با جان و دل برای خدمت به مردم تلاش کرده اند.

در بعضی از شعب این مجتمع ما گاهی ورودی پرونده ها به عدد ۱۸۰ و ۲۰۰ پرونده می رسیم که خوشبختانه با عملکرد و تلاش خوب مسئولین توانستیم به آنها به نحو مطلوبی رسیدگی کنیم.


انتهای پیام/

دیدن مطالب بیشتر

این مطلب رو هم چک کنید

لغو کنسرت‌ها تعارضی با وظایف وزارت ارشاد ندارد/ صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود، اگر کنسرتی از سوی دادستان لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند

حجت الاسلام و المسلمین منتظری در رابطه با لغو برخی کنسرت‌ها توضیحاتی ارائه کرد و گفت: صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود و هیچ مسئله‌ای هم اتفاق نمی‌افتد؛ اما اگر در جایی یک کنسرتی به دلایلی توسط دادسرا و دادستانی لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *