خانه / اخبار / اخبار قضایی / اقتصاد مقاومتی در گروی افزایش کیفیت تولیدات است

اقتصاد مقاومتی در گروی افزایش کیفیت تولیدات است

به گزارش گروه حقوقی و قضایی به نقل از روابط عمومی دادگستری استان خوزستان، حجت الاسلام والمسلمین عبدالحمید امانت بهبهانی در جلسه پیگیری رفع موانع ونارسایی‌های مربوط به نقاط حادثه‌خیز محورهای مواصلاتی استان، اظهار داشت: طرح‌های عمرانی نیاز به بازنگری دارند و باید مشکلات اجرایی شدن این طرح‌ها و راهکارهای مناسب برای تکمیل آن‌ها بررسی شود.

وی ادامه داد: همه مردم ایران در پناه اسلام هستند و هرکسی که در این استان تردد می‌کند باید از خطرات ایمن باشد. دردین مبین اسلام به حقوق همه موجودات توجه شده است و این در حالی است که تصادفات جاده‌ای روزانه جان صدها نفر را در کشور می‌گیرد و خانواده‌های بسیاری را داغدار می‌کند.

حجت الاسلام والمسلمین امانت بهبهانی تصریح کرد: تنها راه برای کاهش تصادفات جاده‌ای، رفع نقاط حادثه‌خیز نیست و مردم نیز برای رعایت ایمنی خود باید راهکارهای لازم را آموزش ببینند.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم و آسیب‌های اجتماعی دادگستری خوزستان از صدا و سیما و سایر رسانه‌های جمعی خواست تا نسبت به افزایش آگاهی‌های اجتماعی کوشاتر باشند و به امر آموزش به عنوان یک رسالت ذاتی عمل کنند.


انتها پیام/

این مطلب رو هم چک کنید

لغو کنسرت‌ها تعارضی با وظایف وزارت ارشاد ندارد/ صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود، اگر کنسرتی از سوی دادستان لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند

حجت الاسلام و المسلمین منتظری در رابطه با لغو برخی کنسرت‌ها توضیحاتی ارائه کرد و گفت: صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود و هیچ مسئله‌ای هم اتفاق نمی‌افتد؛ اما اگر در جایی یک کنسرتی به دلایلی توسط دادسرا و دادستانی لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *