x
سایت وکیل / اخبار / انجمن حمایت از زندانیان عمومی

انجمن حمایت از زندانیان عمومی

 

به نقل از دادگستری کل استان یزد، محمدرضا عرشیان معاون فرهنگی دادگستری و بازرس انجمن حمایت از زندانیان استان یزد در مجمع عمومی سالیانه انجمن حمایت از زندانیان استان یزد ضمن تبیین مسئله انفاق و نافع بودن برای دیگران در اسلام اظهار داشت: انسان سرآمد مخلوقات و خلیفه الهی بر روی زمین است و هر کس در زمینه خدمت به خلق از دیگران پیشی بگیرد بدون شک در رسیدن به مقام قرب الهی و خلیفة اللهی از دیگران سبقت گرفته است.

معاون فرهنگی دادگستری و بازرس انجمن حمایت از زندانیان استان یزد بیان کرد: انفاق یعنی از مالی که خدا بصورت امانت به ما عطا فرموده در راه خدا و در مسیر رضایت خودش خرج کنیم.

اعرشیان بر حمایت از خانواده زندانیان توسط انجمن تأکید و بیان کرد: حمایت از خانواده زندانیان، پیشگیری کننده از آسیب‌های اجتماعی بر اساس عطوفت نظام اسلامی است و انجمن باید در جهت کمک به تحصیل فرزندان مددجویان و تأمین خدمت درمانی آن‌ها تمام تلاش خود را معطوف دارد.

وی از سخت کوشی اعضاء و جلسات منظم در سال گذشته تقدیر کرد و بیان داشت: انجمن در جلسات سال گذشته با کسب نظرات و پیشنهادات اعضاء گام‌های خوبی در مسیر جلب کمک و افزایش سرمایه برداشته و در جهت مساعدت و حل مشکلات زندانیان و خانواده‌های آن‌ها تلاش‌های بسیار خوبی انجام داده اند.

معاون فرهنگی دادگستری و بازرس انجمن حمایت از زندانیان استان یزد، خانواده‌های تحت پوشش انجمن را یک خانواده بزرگ و عظیم قلمداد کرد که نیازمند کمک‌های دلسوزانه و جلب مشارکت‌های بیشتر در جهت رفع حوایج آنان است.

انتهای پیام/

منبع میزان آنلاین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *