خانه / اخبار / اخبار حقوق بشر / ایران اسلامی کاملترین تعریف را از حقوق بشر دارد

ایران اسلامی کاملترین تعریف را از حقوق بشر دارد

به گزارش خبرنگار حقوقی و قضایی ، حجت الاسلام سیدعبدالله حسینی در همایش محاکمه مردمی صهیونیست با اشاره به اینکه در مقابل سیاست های آمریکا و اروپا در نقض آشکارای حقوق بشر باید تهاجمی عمل کرد اظهار داشت: ایران اسلامی در حوزه حقوق بشر نسبت به بسیاری از کشورهای دنیا پرونده شفاف و روشنی دارد که این موضوع بر آمریکا، صهیونیست و کشورهای غربی آشکار است.

وی با بیان اینکه در عربستان سعودی حقوق زنان نادیده گرفته می شود گفت: آمریکا و غرب نقض آشکارای حقوق بشر توسط رژیم سعودی را نادیده می گیرند و برای ارتباط با این کشور از هیچ اقدامی فروگذار نیستند این در حالی است که در جمهوری اسلامی ایران زنان نسبت به حقوق خود آگاهی کامل دارند و به حقوق آنان احترام گذاشته می شود.

حجت الاسلام حسینی ادامه داد: کمیسیون حقوق بشر اسلامی با هدف مقابله با سیاست بازی های آمریکا، غرب و صهیونیسم در حوزه حقوق بشر فعال است و با حضور در جوامع حقوق بشری مبانی و مفاهیم ایران و اسلام در تعریف حقوق بشر را تبیین می کند.

وی افزود: آمریکا، غرب و صهیونیسم هر عمل آزادی خواهی در دنیا را تروریسم قلمداد می کنند که باید در مقابل آنها تهاجمی عمل کرد.

انتهای پیام/

دیدن مطالب بیشتر

این مطلب رو هم چک کنید

مجازات اعدام، موضوع حقوق بشری نیست/ ترور ربطی به مذهب، کیش و آیین افراد ندارد

محمدجواد لاریجانی با ارسال نامه‌ای خطاب به کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل، به بیانیه منتشر شده از سوی وی در خصوص اجرای احکام مجازات تعدادی از تروریست ها در کشورمان پاسخ داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *