خانه / اخبار / اخبار قضایی / بازدید دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جم از اردوگاه حرفه‎آموزی و کاردرمانی

بازدید دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جم از اردوگاه حرفه‎آموزی و کاردرمانی

به گزارش گروه حقوقی و قضایی ، به نقل از روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر، حجت الاسلام والمسلمین فقیه دادستان شهرستان جم در معیت ترابی بازپرس دادسرای این شهرستان از اردوگاه حرفه اموزی استان بازدید کرد.

در این بازدید، ارشدی معاون اردوگاه ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در زمینه قضایی ابراز داشت: تلاش مجموعه بر آن است تا با در نظر گرفتن تمام موارد موثر بر رفتار مددجویان درخواست های آنان مورد بررسی قرار گیرد و امتیازات داده شده تماما بر مبنای اخلاق مددجویان و توجه آنان به مقولات فرهنگی و مذهبی و اخلاقی است.

وی افزود: اردوگاه از حدود یک سال قبل با محوریت نگهداری و بازپروری مددجویان مواد مخدر راه‎اندازی شده و در آینده با تکمیل طرح های عمرانی آن بخش عمده ای از فعالیت ها بر توسعه کار و حرفه آموزی خواهد بود.

حجت الاسلام فقیه دادستان جم گفت: نفس راه اندازی اردوگاه های حرفه آموزی اقدامی نیک است که زمینه گرایش به مصرف را در سایر جرائم کاهش می دهد.

وی افزود:زندان محیط اصلاح و تربیت است و باید به طریقی عمل شود که زندانی متنبه شده و راه درست زندگی را پیدا کند که این از طریق برنامه های بازپروری میسر است.

در این بازدید همچنین دادستان جم با حضور در اندرزگاه ها با مددجویان این حوزه قضایی دیدار و گفت‎وگو و مشکلات آنان را پیگیری کرد، همچنین وی از سایر اماکن بند از جمله نمازخانه و کارگاه صنایع دستی بازدید کرد.

انتهای پیام/

دیدن مطالب بیشتر

این مطلب رو هم چک کنید

لغو کنسرت‌ها تعارضی با وظایف وزارت ارشاد ندارد/ صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود، اگر کنسرتی از سوی دادستان لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند

حجت الاسلام و المسلمین منتظری در رابطه با لغو برخی کنسرت‌ها توضیحاتی ارائه کرد و گفت: صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود و هیچ مسئله‌ای هم اتفاق نمی‌افتد؛ اما اگر در جایی یک کنسرتی به دلایلی توسط دادسرا و دادستانی لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *