Home / اخبار / اخبار قضایی / بازدید رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری آذربایجان شرقی از دادگستری شهرستان کلیبر + عکس

بازدید رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری آذربایجان شرقی از دادگستری شهرستان کلیبر + عکس

به گزارش گروه حقوقی و قضایی ، به نقل از روابط عمومی دادگستری شهرستان کلیبر، رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری کل استان آذربایجان شرقی از دادگستری شهرستان کلیبر بازدید کرد.

در این بازدید ضمن بررسی مشکلات حوزه قضایی شهرستان کلیبر جلسات مشترک با همکاران قضایی و اداری دادگستری شهرستان برگزار شد.

در جلسه مشترک با همکاران اداری، رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری استان ابتدا اظهارات کارکنان را استماع و به مشکلات و سؤالات مطرح شده از سوی آنان پاسخ داد.

بازدید رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری آذربایجان شرقی از دادگستری شهرستان کلیبر

محسن هاشم زاده در ادامه با اشاره به اینکه حفاظت و اطلاعات دادگستری در راستای صیانت از حقوق مردم و دستگاه قضایی انجام وظیفه می نماید از کارکنان خواست ضمن همکاریهای لازم با حفاظت در راستای انجام وظایف محوله با این تشکیلات احساس غریبی نکنند.

وی در ادامه نکاتی را درباره رعایت موارد امنیتی و حفاظتی از جمله مراقبت از پرونده ها ، محدود نمودن فعالیت در شبکه های اجتماعی و عدم درج مطالب مربوط به مسائل کاری در این شبکه ها، حفاظت از مهرها، و سفرهای خارجی به همکاران یادآور شد.

رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری استان در ادامه با اشاره به کرامت انسانی از کارکنان خواست متناسب با انتظاری که از افراد در برابر خود داریم با ارباب رجوع برخورد کنیم و با صبر و حوصله و آرامش به کارهای آنان رسیدگی کنیم.

هاشم زاده افزود: در آینده نزدیک، دوره های آموزشی نکات امنیتی برای کلیه کارکنان برگزار خواهد شد که با توجه به رویکرد عملی آنها در افزایش ضریب امنیتی حوزه های قضایی استان موثر خواهد بود.

انتهای پیام/