خانه / اخبار / اخبار قضایی / بازدید رئیس دادگستری شهرستان جلفا از پروژه ساختمان شورای حل اختلاف هادی‌شهر

بازدید رئیس دادگستری شهرستان جلفا از پروژه ساختمان شورای حل اختلاف هادی‌شهر

به گزارش گروه حقوقی و قضایی ، به نقل از روابط عمومی دادگستری جلفا جلیل افلاکی رئیس دادگستری شهرستان جلفا در معیت عباس حیدری علمداری مسئول هماهنگی امور شوراهای حل اختلاف دادگستری شهرستان جلفا از پروژه ساختمان شورای حل اختلاف بازدید و ضمن بررسی روند اجرای پروژه، دستورات و ارشادات لازم را جهت تکمیل و تجهیز سریع آن صادر کرد.

در این بازدید رئیس دادگستری شهرستان جلفا با اشاره به ضرورت تکمیل و راه اندازی سریع ساختمان، ابراز امیدواری کرد در صورت مساعدت مسئولین تلاش می گردد تا پایان شش ماهه اول سال جاری ساختمان به بهره برداری رسیده و شورای حل اختلاف هادیشهر در آن استقرار یابد.

احداث ساختمان شورای حل اختلاف هادیشهر از آذر ماه سال ۱۳۹۳ شروع گردیده و در حال حاضر مراحل پایانی تکمیل ساختمان و محوطه در حال اجرا است.

انتهای پیام/

دیدن مطالب بیشتر

این مطلب رو هم چک کنید

لغو کنسرت‌ها تعارضی با وظایف وزارت ارشاد ندارد/ صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود، اگر کنسرتی از سوی دادستان لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند

حجت الاسلام و المسلمین منتظری در رابطه با لغو برخی کنسرت‌ها توضیحاتی ارائه کرد و گفت: صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود و هیچ مسئله‌ای هم اتفاق نمی‌افتد؛ اما اگر در جایی یک کنسرتی به دلایلی توسط دادسرا و دادستانی لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *