خانه / اخبار / اخبار قضایی / بازدید رئیس کل دادگستری استان اردبیل از حوزه قضایی خلخال

بازدید رئیس کل دادگستری استان اردبیل از حوزه قضایی خلخال

به گزارش گروه حقوقی و قضایی به نقل از مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان اردبیل، حجت الاسلام والمسلمین محمد علی قاصدی در رأس هیات نظارتی از حوزه قضایی خلخال بازدید کرد.

رئیس تشکیلات قضایی استان اردبیل تصریح کرد: یکی از مهمترین دلایل این سفر راه اندازی حوزه قضایی در بخش خورش رستم (هشتجین) است.

وی افزود: به منظورتسهیل در امر خدمتگذاری و انجام خدمات قضایی به اهالی آن منطقه، جلسه هماهنگی با امام جمعه محترم بخش هشتجین، فرماندار خلخال و جمعی از مسئولین برگزار گردید وی ادامه اقدامات اولیه در این خصوص انجام گرفته که امید است با تعامل انجام یافته هرچه زودتر شاهد راه ندازی حوزه قضایی در این منطقه باشیم.

نظارت و بررسی عملکرد و نیز دیدار چهره به چهره با قضات و کارمندان حوزه قضایی خلخال به منظور استماع مسائل و مشکلات آنان از دیگر برنامه های این سفر بود.

انتهای پیام/

دیدن مطالب بیشتر

این مطلب رو هم چک کنید

لغو کنسرت‌ها تعارضی با وظایف وزارت ارشاد ندارد/ صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود، اگر کنسرتی از سوی دادستان لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند

حجت الاسلام و المسلمین منتظری در رابطه با لغو برخی کنسرت‌ها توضیحاتی ارائه کرد و گفت: صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود و هیچ مسئله‌ای هم اتفاق نمی‌افتد؛ اما اگر در جایی یک کنسرتی به دلایلی توسط دادسرا و دادستانی لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *