خانه / اخبار / اخبار قضایی / بازدید مشاور استاندار اصفهان در ستاد اقامه نماز از بازداشتگاه خوانسار

بازدید مشاور استاندار اصفهان در ستاد اقامه نماز از بازداشتگاه خوانسار

به گزارش گروه حقوقی و قضایی ، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان‎های استان اصفهان،جدیدی مشاور استاندارو دبیر ستاداقامه نماز استان با حضور در بازداشتگاه خوانسار از فضای داخلی و نماز خانه بازدید کرد.

وی در این بازدید گفت: یکی از مهمترین آثار نماز تنهی از فحشاء می باشد که الحمدالله در زندان به نماز ونماز جماعت اهمیت ویژه ای داده شده و از برکات است.

در بازدید جدیدی مشاور استاندار اصفهان در ستاداقامه نماز که معاون فرماندار شهرستان نیز حضور داشت همراه با مددجویان اقامه نماز جماعت برگزار و در پایان وزیری رئیس بازداشتگاه خوانسار ضمن تشکر از جدیدی مدیر ستاد اقامه نماز استان و صانعی معاونت فرمانداری شهرستان بیان داشت که نماز در امنیت مدیریت زندان تأثیر بسیارزیادی داشته ودارد.

دیدن مطالب بیشتر

این مطلب رو هم چک کنید

لغو کنسرت‌ها تعارضی با وظایف وزارت ارشاد ندارد/ صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود، اگر کنسرتی از سوی دادستان لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند

حجت الاسلام و المسلمین منتظری در رابطه با لغو برخی کنسرت‌ها توضیحاتی ارائه کرد و گفت: صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود و هیچ مسئله‌ای هم اتفاق نمی‌افتد؛ اما اگر در جایی یک کنسرتی به دلایلی توسط دادسرا و دادستانی لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *