خانه / اخبار / اخبار قضایی / بازدید معاون فرهنگی دادگستری مازندران از سواحل دریا

بازدید معاون فرهنگی دادگستری مازندران از سواحل دریا

به گزارش گروه حقوقی و قضایی به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان مازندران، حجت الاسلام والمسلمین سیدمرتضی موسوی، معاون قضایی و فرهنگی دادگستری کل استان مازندران به همراه شعبان پناهی رئیس اداره فرهنگ عمومی؛ حسن زاده معاون سیاسی فرماندار و محمودی بخشدار رودپی شمالی و نماینده سپاه ناحیه ساری در راستای اقدامات فرهنگی از سواحل دریای استان بازدید به عمل آوردند.

معاون فرهنگی دادگستری کل استان مازندران با بیان این که در اقدامات فرهنگی همه باید بسیج شوند و این یک کار جهادی را می‌طلبد، گفت: امیدواریم بتوانیم سفر خوشی را برای مسافرین و همچنین شهروندان که به سواحل استان می‌آیند فراهم کنیم.

وی با اشاره به این که امکانات رفاهی نسبتا مناسبی برای مسافران در سواحل مهیا شده است، خاطرنشان کرد: مقرر گردید نمایشگاه فرهنگی نیز در سواحل استان برگزار شود.

انتهای پیام/

دیدن مطالب بیشتر

این مطلب رو هم چک کنید

لغو کنسرت‌ها تعارضی با وظایف وزارت ارشاد ندارد/ صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود، اگر کنسرتی از سوی دادستان لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند

حجت الاسلام و المسلمین منتظری در رابطه با لغو برخی کنسرت‌ها توضیحاتی ارائه کرد و گفت: صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود و هیچ مسئله‌ای هم اتفاق نمی‌افتد؛ اما اگر در جایی یک کنسرتی به دلایلی توسط دادسرا و دادستانی لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *