خانه / اخبار / اخبار دادگستری / بازگشت ۲۶۴ هزار متر اراضی دولتی به بیت المال/ واگذاری زمین به شرکت شهرک‌های صنعتی

بازگشت ۲۶۴ هزار متر اراضی دولتی به بیت المال/ واگذاری زمین به شرکت شهرک‌های صنعتی

احمد خسروی وفا رئیس کل دادگستری استان اصفهان در گفت وگوبا خبرنگار حقوقی و قضایی از بازگشت ۲۶۴ هزار متر از اراضی دولتی به ارزش ۲۶۰ میلیارد ریال به بیت المال خبرداد .

وی گفت: حکم خلاء ید از ۲۶۴ هزار متر از اراضی دولتی و بازگرداندن این اراضی به بیت المال به ارزش ۲۶۰ میلیارد ریال صادر شده است.

رئیس کل دادگستری اصفهان در ادامه بیان کرد: این قطعه زمین در سال ۸۵ به یکی از شرکت ها از طریق شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان واگذار که قرار بود در حوزه صنعت مورد استفاده قرار گیرد.

وی اضافه کرد: با گذشت ده سال این شرکت نتوانسته بود کارخانه مورد نظر را به بهره برداری برساند که با پیگیری های انجام شده درسال ۹۴ حکم خلع ید توسط دادگاه بدوی صادر و در سال ۹۵ توسط دادگاه تجدید نظر قطعی شد و زمین مذکور به بیت المال بازگشت و دراختیار صاحبان صنایع که توان راه اندازی کارخانه های مورد نیاز حوزه صنعت را دارند واگذار گردد.

انتهای پیام/

دیدن مطالب بیشتر

این مطلب رو هم چک کنید

حرکت خدمتگزاران نظام باید بر محور عدالت و خدمت شایسته به مردم باشد

اسماعیلی گفت: مردم درزندگی اجتماعی و فردی باید عدالت مدار و نیکوکار باشند. همه خدمتگزاران نیز باید در هر حوزه و میدانی، حرکتشان برمحور عدالت و در مسیر احسان، نیکوکاری و خدمت شایسته به مردم و جامعه باشد.