خانه / اخبار / اخبار دادگستری / بازی‌های رایانه‌ای غیرمجاز تهدیدی جدی برای جامعه

بازی‌های رایانه‌ای غیرمجاز تهدیدی جدی برای جامعه

به گزارش گروه حقوقی و قضایی به نقل از روابط عمومی دادگستری استان اصفهان، احمد خسروی وفا رئیس کل دادگستری استان اصفهان در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان گفت: بازی‌های رایانه ای غیرمجاز تهدیدی جدی برای جامعه است.

وی افزود: بررسی های بعمل آمده در این خصوص نشانگر آن است که این پدیده به عنوان یک معضل اجتماعی علاوه بر جسم و روح افراد آسیب های بسیار مخرب و خطرناک اجتماعی و فرهنگی را به دنبال دارد که هوشیاری در آگاه سازی و اطلاع رسانی برای خانواده ها و عموم ضروری است.

خسروی وفا سهولت و دسترسی آسان همگان به اینگونه بازی‌ها را از دیگر معضلات دانست و خاطرنشان ساخت: نهادهای متولی این امر باید با همت و تلاش مضاعف در این حوزه ورود یافته و ضمن ارتقای سطح کمی و کیفی بازی های رایانه ای ساخت و تولید داخل به منظور رقابت با نوع خارجی و مبتذل آن، نسبت به آگاهی بخشی و اطلاع رسانی مناسب و فراگیر و با بهره گیری از تمامی ظرفیت ها اقدام کنند.

گفتنی است دراین جلسه بهره مندی از ظرفیت ادارات و نهادهایی همچون فرهنگ و ارشاد، آموزش و پرورش، ورزش و جوانان و غیره در این رابطه مورد تأکید قرار گرفت.

انتهای پیام/

این مطلب رو هم چک کنید

حرکت خدمتگزاران نظام باید بر محور عدالت و خدمت شایسته به مردم باشد

اسماعیلی گفت: مردم درزندگی اجتماعی و فردی باید عدالت مدار و نیکوکار باشند. همه خدمتگزاران نیز باید در هر حوزه و میدانی، حرکتشان برمحور عدالت و در مسیر احسان، نیکوکاری و خدمت شایسته به مردم و جامعه باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *