خانه / اخبار / اخبار قضایی / برگزاری جشن پاکی ۳۵ مددجو از مصرف مواد مخدر در زندان مراغه

برگزاری جشن پاکی ۳۵ مددجو از مصرف مواد مخدر در زندان مراغه

به گزارش گروه حقوقی و قضایی ، به نقل از روابط عمومی اداره کل زندانهای استان آذربایجان شرق ، در اجرای طرح روان درمانی اقامتی در زندان مراغه تعداد ۳۵ نفر مددجو در بند ۲ زندان موفق شدند با ترک مواد مخدر و متادون ، پاکی خو را جشن بگیرند.

حمیدی رئیس زندان مراغه در این آیین با تقدیر از تلاش های دکتر نوروز زاده و آقای پروین نژاد روانشاسان طرح روان درمانی اقامتی و آقای جنگجو رئیس اندرزگاه بند ۲ زندان ، از ترک متادون و مواد مخدر ۵۵ نفر در زندان مراغه خبر داد که تعداد ۳۵ نفر از این تعداد در بند ۲ موفق به ترک گردیدند .

رئیس زندان مراغه همچنین از اخذ سند زمین جدید زندان مراغه و آغاز طرح مطالعاتی احداث ساختمان جدید زندان خبر داد و اظهار امیدواری کرد در زندان جدید علاوه بر امکانات اقامتی ، امکانات کارگاهی و اشتغال آفرینی نیز برای زندان احداث گردد.

در ادامه مراسم گروه سرود پاکدلان زندان به اجرای برنامه پرداختند و پس از آن در انتهای برنامه از مددجویانی که موفق به ترک گردیده بودند با اهدای جوایز تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/

دیدن مطالب بیشتر

این مطلب رو هم چک کنید

لغو کنسرت‌ها تعارضی با وظایف وزارت ارشاد ندارد/ صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود، اگر کنسرتی از سوی دادستان لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند

حجت الاسلام و المسلمین منتظری در رابطه با لغو برخی کنسرت‌ها توضیحاتی ارائه کرد و گفت: صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود و هیچ مسئله‌ای هم اتفاق نمی‌افتد؛ اما اگر در جایی یک کنسرتی به دلایلی توسط دادسرا و دادستانی لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *