خانه / اخبار / اخبار قضایی / برگزاری دوره آموزشی ساختار و وظایف قوه قضائیه در دادگستری کل مازندران

برگزاری دوره آموزشی ساختار و وظایف قوه قضائیه در دادگستری کل مازندران

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان مازندران، به همت مدیریت آموزش کارکنان اداری و مشاغل پیرامونی دادگستری استان مازندران کارگاه آموزشی ساختار و وظایف قوه قضائیه در محل سالن اجتماعات دادگستری کل استان مازندران برگزار شد.

در این دوره آموزشی که با تدریس عبدالرضا محبتی معاون قضائی رئیس دادگستری کل و رئیس شوراهای حل اختلاف استان مازندران صورت گرفت، تعداد ۷۷ نفر از کارکنان اداری جدید الورود به دادگستری حوزه‌های قضائی استان مازندران حضور پیدا کردند.

عبدالرضا محبتی، معاون قضائی رئیس دادگستری کل و رئیس شوراهای حل اختلاف استان مازندران هدف از برگزاری این دوره را آشنایی کارکنان اداری با ساختار و تشکیلات و وظایف قوه قضائیه و سازمان های تابعه عنوان کرد و گفت: همه کارکنان دستگاه قضائی و سازمان‌های تابعه باید ساختار و ظایف قوه قضائیه را بدانند تا بتوانند با محیط و شرایط کاری که در آن حضور دارند آشنا شوند.

همچنین در پایان دوره آموزشی پرسش ها و نظرات از سوی کارکنان حاضر در جلسه مطرح گردید که از سوی معاون قضائی رئیس دادگستری کل و رئیس شورای حل اختلاف پاسخ خود را دریافت نمودند.

انتهای پیام/

دیدن مطالب بیشتر

این مطلب رو هم چک کنید

لغو کنسرت‌ها تعارضی با وظایف وزارت ارشاد ندارد/ صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود، اگر کنسرتی از سوی دادستان لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند

حجت الاسلام و المسلمین منتظری در رابطه با لغو برخی کنسرت‌ها توضیحاتی ارائه کرد و گفت: صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود و هیچ مسئله‌ای هم اتفاق نمی‌افتد؛ اما اگر در جایی یک کنسرتی به دلایلی توسط دادسرا و دادستانی لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *