x
سایت وکیل / اخبار / اخبار قضایی / برگزاری دوره آموزشی ساختار و وظایف قوه قضائیه در دادگستری کل مازندران

برگزاری دوره آموزشی ساختار و وظایف قوه قضائیه در دادگستری کل مازندران

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان مازندران، به همت مدیریت آموزش كاركنان اداری و مشاغل پیرامونی دادگستری استان مازندران كارگاه آموزشی ساختار و وظایف قوه قضائیه در محل سالن اجتماعات دادگستری كل استان مازندران برگزار شد.

در این دوره آموزشی كه با تدریس عبدالرضا محبتی معاون قضائی رئیس دادگستری كل و رئیس شوراهای حل اختلاف استان مازندران صورت گرفت، تعداد 77 نفر از كاركنان اداری جدید الورود به دادگستری حوزه‌های قضائی استان مازندران حضور پیدا كردند.

عبدالرضا محبتی، معاون قضائی رئیس دادگستری كل و رئیس شوراهای حل اختلاف استان مازندران هدف از برگزاری این دوره را آشنایی كاركنان اداری با ساختار و تشكیلات و وظایف قوه قضائیه و سازمان های تابعه عنوان كرد و گفت: همه كاركنان دستگاه قضائی و سازمان‌های تابعه باید ساختار و ظایف قوه قضائیه را بدانند تا بتوانند با محیط و شرایط كاری كه در آن حضور دارند آشنا شوند.

همچنین در پایان دوره آموزشی پرسش ها و نظرات از سوی كاركنان حاضر در جلسه مطرح گردید كه از سوی معاون قضائی رئیس دادگستری كل و رئیس شورای حل اختلاف پاسخ خود را دریافت نمودند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *