خانه / اخبار / اخبار قضایی / برگزاری دوره آموزشی نقش کنترل و نظارت مردمی در حفظ محیط زیست

برگزاری دوره آموزشی نقش کنترل و نظارت مردمی در حفظ محیط زیست

به گزارش گروه حقوقی و قضایی به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان ایلام، دوره آموزشی نقش کنترل و نظارت مردمی در حفظ محیط زیست برگزار شد.

علی فیروزجایی دادستان عمومی و انقلاب دره شهر گفت: در این جلسه که رؤسای ادارات محیط زیست، منابع طبیعی،دهیاران، بخشداران، شوراهای محلی، محیط بانان، شرکت داشتند مباحثی از قبیل اهمیت محیط زیست از منظر قرآن و تکالیف مردم نسبت به حفظ محیط زیست از نظر قانون اساسی و سایر قوانین مربوطه بیان شد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دره شهر در ادامه اظهار کرد: در این دوره همچنین نقش مردم در حفظ محیط زیست و نیز مواد قانونی در مورد آتش سوزی جنگلها و درختان و باغات و مراتع و همچنین شکار و صید غیرمجاز برای شرکت کنندگان در دوره تبیین شد.

انتهای پیام/

دیدن مطالب بیشتر

این مطلب رو هم چک کنید

لغو کنسرت‌ها تعارضی با وظایف وزارت ارشاد ندارد/ صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود، اگر کنسرتی از سوی دادستان لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند

حجت الاسلام و المسلمین منتظری در رابطه با لغو برخی کنسرت‌ها توضیحاتی ارائه کرد و گفت: صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود و هیچ مسئله‌ای هم اتفاق نمی‌افتد؛ اما اگر در جایی یک کنسرتی به دلایلی توسط دادسرا و دادستانی لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *