خانه / اخبار / اخبار دادگستری / برگزاری کارگاه‌های آموزشی پیشگیری از وقوع جرم با حضور اصحاب رسانه

برگزاری کارگاه‌های آموزشی پیشگیری از وقوع جرم با حضور اصحاب رسانه

به گزارش گروه حقوقی و قضایی به نقل از روابط عمومی دادگستری استان خوزستان، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم و آسیب‌های اجتماعی دادگستری استان خوزستان از برگزاری کارگاه های آموزشی تخصصی برای فعالان رسانه، اصحاب هنر و روابط عمومی های ادارات استان خبرداد.

وی افزود: این کارگاه‌ها با هدف ترویج و ارتقای رویکرد پیشگیری از وقوع جرم و آسیب‌های اجتماعی در بین متولیان فرهنگ برگزار می‌شود و امید است تا بعد از این کارگاه، شرکت‌کنندگان بیش از پیش در عرصه پیشگیری وارد شوند و در آثار خود از این آموزش‌ها استفاده نمایند.

این مقام قضایی ادامه داد: این کارگاه‌ها در روزهای ۱۳ و ۱۴ مردادماه جاری و در سه نوبت در سالن اجتماعات مجتمع قضایی شهید تندگویان واقع در خرمکوشک اهواز برگزار می‌شود و افرادی که تمایل به حضور در این کارگاهها را دارند، می‌توانند تا یازدهم مردادماه با شماره تلفن ۳۲۲۸۳۴۰۰-۰۶۱ تماس حاصل نمایند و نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

حجت الاسلام والمسلمین امانت بهبهانی تصریح کرد: حضور در این کارگاه‌ها هزینه ندارد و برای شرکت‌کنندگان گواهی پایان دوره صادر می‌شود. لذا باتوجه کارگاهی بودن دوره‌ها، ظرفیت پذیرش محدود است.

گفتنی است، کارگاه آموزشی مسئولان روابط عمومی‌های استان در تاریخ ۱۳ مرداد و کارگاه آموزشی فعالان رسانه (ویژه خبرنگاران) در تاریخ ۱۴ مرداد از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۳ صبح و کارگاه آموزشی اصحاب هنر از ساعت ۱۴ تا ۱۷ چهار شنبه سیزدهم مردادماه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

دیدن مطالب بیشتر

این مطلب رو هم چک کنید

حرکت خدمتگزاران نظام باید بر محور عدالت و خدمت شایسته به مردم باشد

اسماعیلی گفت: مردم درزندگی اجتماعی و فردی باید عدالت مدار و نیکوکار باشند. همه خدمتگزاران نیز باید در هر حوزه و میدانی، حرکتشان برمحور عدالت و در مسیر احسان، نیکوکاری و خدمت شایسته به مردم و جامعه باشد.