خانه / اخبار / اخبار قضایی / برگزاری محفل انس باقرآن کریم به مناسبت دهه کرامت در کانون اصلاح و تربیت ارومیه

برگزاری محفل انس باقرآن کریم به مناسبت دهه کرامت در کانون اصلاح و تربیت ارومیه

به گزارش گروه حقوقی و قضایی ، به نقل از روابط عمومی سازمان زندان‏‎های کل کشور، به مناسبت دهه کرامت مراسم معنوی محفل نورانی انس باقرآن کریم به همت واحد فرهنگی و تربیتی کانون اصلاح وتربیت برگزار شد.

در این محفل قرآنی سلیمانی قاری بین المللی و کشوری به تلاوت آیات کلام الله مجید پرداخت که با استقبال پرسنل و مددجویان مواجه شد.

یوسف کربلایی رئیس کانون اصلاح وتربیت با اشاره به اجرای این محفل گفت: به مناسبت فرا رسیدن دهه کرامت این محفل نورانی با همکاری واحد فرهنگی برگزار گردید.

وی افزود: محفل های قرآنی گشودن دریچه ای برای رسیدن به فضای پربرکت و پرشکوه مفاهیم قرآنی بوده و این جلسات قرآنی باید گسترش بیشتری پیدا کند تا سرعت رشد مفاهیم قرآنی افزایش یابد.

انتهای پیام/

دیدن مطالب بیشتر

این مطلب رو هم چک کنید

لغو کنسرت‌ها تعارضی با وظایف وزارت ارشاد ندارد/ صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود، اگر کنسرتی از سوی دادستان لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند

حجت الاسلام و المسلمین منتظری در رابطه با لغو برخی کنسرت‌ها توضیحاتی ارائه کرد و گفت: صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود و هیچ مسئله‌ای هم اتفاق نمی‌افتد؛ اما اگر در جایی یک کنسرتی به دلایلی توسط دادسرا و دادستانی لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *