خانه / اخبار / اخبار قضایی / برگزاری مراسم تحلیف 48 نفر از کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی + عکس

برگزاری مراسم تحلیف 48 نفر از کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی + عکس

به گزارش گروه حقوقی و قضایی ، به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری آذربایجان شرقی، مراسم تحلیف 48 نفر از کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی با حضور معاون قضائی رئیس کل دادگستری استان و رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان در سالن جلسات دادگستری تبریز برگزار شد.

در این مراسم معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان با اشاره به اهمیت کار کارشناسی گفت: در بسیاری از پرونده های حقوقی، نظر کارشناسی یکی از ادله اثبات دعوی و صدور رأی است، لذا کارشناس بایستی با رعایت امانتداری در موضوع کارشناسی، نظر کارشناسی خود را اظهار کند.

برگزاری مراسم تحلیف 48 نفر از کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی + عکس

در ابتدای این مراسم خسروشاهی رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان به ارائه گزارش اجمالی از عملکرد کانون در خصوص دوره ها و رشته های کارشناسی پرداخت و بر نقش اظهار نظر کارشناسی در صدور رأی تأکید کرد.

انتهای پیام/

دیدن مطالب بیشتر

این مطلب رو هم چک کنید

لغو کنسرت‌ها تعارضی با وظایف وزارت ارشاد ندارد/ صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود، اگر کنسرتی از سوی دادستان لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند

حجت الاسلام و المسلمین منتظری در رابطه با لغو برخی کنسرت‌ها توضیحاتی ارائه کرد و گفت: صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود و هیچ مسئله‌ای هم اتفاق نمی‌افتد؛ اما اگر در جایی یک کنسرتی به دلایلی توسط دادسرا و دادستانی لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *