خانه / اخبار / اخبار قضایی / بیمارستان 15 ساله برای دومین بار پلمب شد/ ادعای آقای رئیس در «نمونه بودن» بیمارستانش

بیمارستان 15 ساله برای دومین بار پلمب شد/ ادعای آقای رئیس در «نمونه بودن» بیمارستانش

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی ، پیش از ظهر امروز بیمارستانی خصوصی در شمال پایتخت به علت تخلفات مختلف پزشکی، درمانی و بهداشتی توسط سازمان تعزیراتی‌ و با حضور مدیرکل نظارت وزارت بهداشت و رئیس مجتمع رسیدگی به تخلفات پزشکی سازمان تعزیرات پلمب شد.

فرجی رئیس اداره نظارت و بازرسی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در ادامه گفت: این بیمارستان پیش از این در 28 فروردین ماه امسال نیز پلمب شده بود. بیمارستان مذکور دارای مشکلات فنی است و چندین بار در رابطه با تخلفات تذکر داده شده که اقدامات مناسبی برای رفع آن صورت نگرفته است. یک نفر از کادر این پرسنل لیسانس ادبیات داشته که تخصصی به شغل پزشکی ندارد و فضای آی سی یو آن نیز کافی نیست.

اما رئیس بیمارستان مدعی بود که این بیمارستان با 80 پرسنل 15 ساله قدمت دارد و نمونه است.

انتهای پیام/

دیدن مطالب بیشتر

این مطلب رو هم چک کنید

لغو کنسرت‌ها تعارضی با وظایف وزارت ارشاد ندارد/ صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود، اگر کنسرتی از سوی دادستان لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند

حجت الاسلام و المسلمین منتظری در رابطه با لغو برخی کنسرت‌ها توضیحاتی ارائه کرد و گفت: صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود و هیچ مسئله‌ای هم اتفاق نمی‌افتد؛ اما اگر در جایی یک کنسرتی به دلایلی توسط دادسرا و دادستانی لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *