خانه / اخبار / اخبار دادگستری / تجدید میثاق مجموعه قضایی فارس با آرمان‌های انقلاب، امام راحل و شهدا

تجدید میثاق مجموعه قضایی فارس با آرمان‌های انقلاب، امام راحل و شهدا

به گزارش گروه حقوقی و قضایی به نقل از روابط عمومی دادگستری استان فارس رئیس کل دادگستری استان فارس، اعضای شورای قضایی استان و جمعی از قضات و کارکنان مجموعه قضایی فارس با حضور در دارالرحمه و آرامگاه شهداء گمنام، ضمن ادای احترام، با مقام شامخ شهدا و آرمان های انقلاب و امام راحل و شهدای گرانقدر انقلاب و هفت تیر تجدید میثاق کردند.

رئیس کل دادگستری استان فارس با حضور در قطعه شهدای گمنام شیراز با اهداء شاخ گل به مقام شامخ شهداء ادای احترام کرد و طی سخنانی در جمع اعضای شورای قضایی با گرامیداشت یاد و خاطره شهداء 7 تیر و شهدای قوه قضائیه گفت : دستگاه قضایی نقش ارزنده ای در زنده نگهداشتن ارزش های اسلامی و انقلاب دارند و حضور ما امروز در این مکان مقدس به معنی تجدید میثاق با آرمان ها و ارزش هایی است که شهداء بالاترین گوهر وجودی خویش را در راه حفظ و اعتلای آن نثار کردند .

علی القاصی با بیان اینکه خدمت به شهدا توفیقی است که تنها نصیب بندگان خالص خداوند می شود گفت : باید با تلاش خالصانه خود در راه صیانت از آرمان های شهدا گام برداریم .

وی در ادامه با حضور بر آرامگاه شهید محسن پورعبداله و شهید راداله شیبانی از شهدا سازمان قضایی نیروهای مسلح یاد و خاطره این شهداء را گرامی داشتند .

گفتنی است این برنامه با قرائت فاتحه اعضای شورای قضایی استان بر آرامگاه شهید عباس دوران و اهداء شاخه گل پایان یافت .

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:

این مطلب رو هم چک کنید

حرکت خدمتگزاران نظام باید بر محور عدالت و خدمت شایسته به مردم باشد

اسماعیلی گفت: مردم درزندگی اجتماعی و فردی باید عدالت مدار و نیکوکار باشند. همه خدمتگزاران نیز باید در هر حوزه و میدانی، حرکتشان برمحور عدالت و در مسیر احسان، نیکوکاری و خدمت شایسته به مردم و جامعه باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *