خانه / اخبار / اخبار قضایی / تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار در دادگستری شهرستان عجب شیر

تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار در دادگستری شهرستان عجب شیر

به گزارش گروه حقوقی و قضایی ، به نقل از روابط عمومی دادگستری آذربایجان شرقی، به مناسبت هفدهم مرداد «روز خبرنگار» طی جلسه‎ای از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان عجب شیر تجلیل به عمل آمد.

در ابتدای این جلسه که در تاریخ 17 مرداد 95 در اتاق رئیس دادگستری عجب شیر برگزار گردید، عبدالرضا نواپور رییس دادگستری عجب شیر ضمن تبریک روز خبرنگار و تشکر از زحمات خبرنگاران و اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و فعالیت های دادگستری عجب شیر، خواستار مشارکت هرچه بیشتر رسانه ها در زمینه آگاهی رسانی حقوقی در راستای پیشگیری از وقوع جرایم و آسیب های اجتماعی شد.

محمدحسن نوقربانی دادستان عمومی و انقلاب عجب شیر نیز ضمن تجلیل از تلاشهای خبرنگاران بر ضرورت انتشار اخبار معتبر و موثق و حفظ آبروی اشخاص در رسانه ها تأکید نمود و از اصحاب رسانه خواست تا از انتشار اخبار کذب و ناصحیح خودداری کنند.

در پایان جلسه رئیس دادگستری و دادستان عجب شیر با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از زحمات خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان عجب شیر تجلیل به عمل آوردند.

انتهای پیام/

دیدن مطالب بیشتر

این مطلب رو هم چک کنید

لغو کنسرت‌ها تعارضی با وظایف وزارت ارشاد ندارد/ صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود، اگر کنسرتی از سوی دادستان لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند

حجت الاسلام و المسلمین منتظری در رابطه با لغو برخی کنسرت‌ها توضیحاتی ارائه کرد و گفت: صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود و هیچ مسئله‌ای هم اتفاق نمی‌افتد؛ اما اگر در جایی یک کنسرتی به دلایلی توسط دادسرا و دادستانی لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *