x
سایت وکیل / اخبار / اخبار قضایی / تجلیل رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح از مادر شهید سلیمان کیا

تجلیل رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح از مادر شهید سلیمان کیا

به گزارش گروه حقوقی و قضایی ، به نقل از روابط عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح در جریان سفر به استان البرز با خانواده شهید سلیمان کیا از شهدای این سازمان دیدار کرد.

حجت الاسلام والمسلمین شکرالله بهرامی و هیئت همراه با حضور در خانه این شهید گرانقدر که از کارکنان سازمان قضایی نیروهای مسلح بود، از مادر شهید تجلیل کرد.

وی در این دیدار با اشاره به کلام امام راحل (ره) در خصوص مقام والای شهدا نزد خداوند گفت: شهدا نزد خداوند عند ربهم یرزقون هستند و این مقام مقامی نیست که برای همه کس قابل درک باشد.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح با اشاره به این کلام امام راحل که خانواده شهدا چشم و چراغ ملت هستند، گفت: وقتی که به این جمله امام دقت کنیم می بینیم که انسان برای دیدن به دو چیز نیاز دارد، یکی چشم و دیگری نور که اگر هر کدام نباشد نمی تواند چیزی را ببیند، وقتی امام این طور خانواده شهدا را وصف می کنند نتیجه می گیریم که ما باید قدردان خانواده شهدا باشیم و از این همه ایثارگری درس بگیریم.

وی با تأکید بر لزوم ثبت خاطرات شهدا و وصف رفتار و منش آنها در جامعه، گفت: این ارزش ها باید حفظ و ثبت و برای نسل های بعدی بازگو شود تا آیندگان از مسیر حق و راه راست منحرف نشوند.

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی اضافه کرد: خاطرات مادر شهیدی که با آن همه مشقت و سختی، فرزندی را تربیت و با دست خودش راهی جبهه می کند، برای آیندگان باید بازگو شود.

وی گفت: اکنون که فرهنگ غربی در همه جای دنیا رخنه کرده این فرهنگ ایثار و شهادت است که می تواند جامعه ما را نجات دهد و بیمه نامه ای برای نسل آینده باشد.

در ابتدای این دیدار نیز برادر شهید سلیمان کیا از حضور مسئولان سازمان قضایی نیروهای مسلح قدردانی کرد و گفت: مقامات و مسئولین زیادی با خانواده شهید دیدار می کنند اما حضور و خلوص و صداقت مسئولان سازمان قضایی باعث شور و شعف خانواده شهید می شود.

وی در ادامه، خاطراتی از شهید سلیمان کیا بیان کرد.

در پایان این دیدار رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح با اهدای هدیه ای از مادر شهید سلیمان کیا تجلیل کرد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *