x
سایت وکیل / اخبار / اخبار حقوق بشر / تحکیم بنیان خانواده در ذیل احترام به حقوق بشر است

تحکیم بنیان خانواده در ذیل احترام به حقوق بشر است

به گزارش خبرنگار حقوقی و قضایی میزان، فاطمه آلیا با اشاره به جمع بندی مذاکرات ایران و 1+5 اظهار کرد: این مذاکرات بزرگترین دستاوردش پیروزی گفت و گو و حفظ کرامت انسانی بر زور و گزینه های روی میزی بود که آمریکا از آن دم میزد.

وی با اشاره به ارتباط قدرت ملی با مقوله های سیاست، اقتصاد، قدرت نظامی و احترام به حقوق بشر گفت: آمریکا و سران غربی از حقوق بشر به عنوان ابزاری برای دستیابی به سیاست های خود در مناطق مختلف استفاده می کند و کشورهای راستین مدافع حقوق بشر را محکوم به نقض حقوق بشر می کند.

وی با اشاره به اینکه پس از اجرای جمع بندی مذاکرات ایران و 1+5 قطعا موضوع اقتصاد مقاومتی در کشور جدی تر گرفته خواهد شد گفت: بنابراین هیات های سیاسی که این روزها در کشور در حال رفت و آمد هستند بدانند که بازار ما محل فروش اجناس آنان نیست.

آلیا با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص کرامت زن گفت: موضوع خانواده و تحکیم بنیاد خانواده به عنوان یکی از حقوق افراد به خصوص بانوان در ایران جدی است چرا که نهاد خانواده و تحکیم آن در تبیین قدرت ملی بسیار موثر است.

در ادامه این همایش پرفسور پریچهر شاهسوند فعال حقوق بشری و دارای کرسی مشورتی در سازمان ملل گفت: آمریکا، غرب و صهیونیست امروز بیشتر از هر زمانی به دنبال اسلام هراسی و ایران هراسی هستند غافل از اینکه چه اسلام و چه ایران در خط به خط تاریخ خود همیشه بر صلح، دوستی و کرامت انسانها تاکید داشته اند.

وی گفت: مدعیان دروغی حقوق بشر با اینکه بارها اعلام کرده اند که گروهک های تروریستی نظیر داعش و طالبان دست نشانده خود آنان هستد در قالب اسلام به دنبال خدشه دار کردن حقوق و کرامت انسان ها هستند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *