Home / اخبار / اخبار دانشگاه / تسهیلات ویژه دانشگاه پیام نور برای رتبه های برتر کنکوردرسال۹۴

تسهیلات ویژه دانشگاه پیام نور برای رتبه های برتر کنکوردرسال۹۴

رئیس دانشگاه پیام نور از اختصاص تسهیلات ویژه این دانشگاه به رتبه های برتر کنکور خبر داد.

دکتر سرلک در جمع تعدادی از اساتید دانشگاه با اشاره به نقش ممتاز دانشگاه پیام نور در توسعه کشور و جایگاه بالای علمی این دانشگاه، افق این دانشگاه را توسعه در کشورهای فارسی زبان و جذب دانشجوی خارجی عنوان کرد.

وی با اشاره به جایگاه اول این دانشگاه از نظر کیفیت آموزشی در بین تمام دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور به گواه آخرین رتبه بندی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)و قرار گرفتن در جمع ۱۰ دانشگاه برتر کشور از نظر پژوهشی، آن را نشانه تلاش همه بخش های این دانشگاه عنوان کرد.

رئیس دانشگاه پیام نور با اشاره به وجود بیش از ۴۰۰۰ عضو هیئت علمی، ۵۰۰ مرکز و واحد در تمام کشور و صدها آزمایشگاه و کارگاه مجهز در این دانشگاه خاطرنشان کرد، پیام نور در آینده سهم بیشتری از تولید علم را از آن خود خواهد کرد.

دکتر سرلک با اشاره به آمار قبولی‌های خیره کننده فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور در آزمون های استخدامی سازمان‌ها و ادارات و همچنین آزمون‌های مقاطع بالاتر سایر دانشگاه‌ها، این موفقیت‌ها را محصول سیستم آموزشی مناسب، منبع محور بودن و آزمون های دقیق این دانشگاه عنوان نمود.

وی دانشگاه پیام نور را یک دانشگاه پویا و چند بعدی دانست و تاکید کرد: در زمینه های فرهنگی، اردوهای راهیان نور، نشریات دانشجویی، کانون ها، مسابقات و انجمن های علمی و همچنین مسابقات ورزشی، دانشگاه پیام نور صاحب برند است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر سرلک با اشاره به آغاز زمان انتخاب رشته داوطلبان کنکور، از تسهیلات ویژه برای رتبه های برتر کنکور که این دانشگاه را به عنوان محل تحصیل خود انتخاب می کنند خبر داد و گفت: دانشگاه پیام نور برای داوطلبان رتبه های زیر ۲۰۰۰ ، تسهیلاتی از جمله پرداخت کمک هزینه سفرهای علمی، اعطای لپ تاپ وسکه بهار آزادی را در نظر گرفته‌است.

همچنین در این زمینه این نوشته ها را می توانید بخوانید:

  1. دانشگاه فردوسی مشهد در فهرست یک درصد برتر دانشگاه‌های تاثیرگذار دنیا قرار گرفت.
  2. سرپرست دانشگاه پیام نور درجریان بازدید از روند برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر این دانشگاه که صبح امروز برگزار شد، در مورد اعلام نتایج گفت: نتایج این آزمون در اواخر مرداد ۱۳۹۴ انجام می‌شود.
  3. تحصیل همزمان در دو رشته تحصیلی برای نفرات برتر کنکور در دانشگاه تهران
  4. کسب رتبه اول مسابقات قرآنی دانشگاه‌های کشور توسط پیام نور
  5. امکان تحصیل همزمان نخبگان در رشته دوم در دانشگاه پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *