x
سایت وکیل / اخبار / اخبار قضایی / تشکیل شورای معاونان دادگستری خراسان رضوی با موضوع پیشگیری

تشکیل شورای معاونان دادگستری خراسان رضوی با موضوع پیشگیری

به گزارش گروه حقوقی و قضایی به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری خراسان رضوی شورای معاونان دادگستری خراسان رضوی به ریاست حجت الاسلام و المسلمین مظفری و با دستور کار پیشگیری تشکیل شد.

در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین مظفری با اشاره تأکیدات مقام معظم رهبری در زمینه توجه هرچه بیشتر به مقوله پیشگیری خاطر نشان کرد: در سالهای اخیر و در دیدار معظم له با مقامات و مسئولان عالی قضایی موضوع پیشگیری یکی از نکات مورد توجه و تأکید ایشان بوده و در همین راستا نیز ریاست محترم قوه قضائیه دستورات و تأکیدات مکرری داشته اند. وی دادگستری خراسان رضوی در توجه به اصل پیشگیری یکی از استانهای پیشرو در کشور دانست و افزود: کسب موفقیت های متعدد در این عرصه نشان دهنده نگاه موجود، به اصل پیشگیری در اقدامات انجام شده می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین مظفری خاطر نشان کرد: تمامی اقدامات در حوزه پیشگیری و برخورد باید دارای خروجی ملموس باشد و این خروجی باید ضمن کاهش ورودی و موجودی پرونده ها در دستگاه قضایی بستر مناسبی برای حرکت جامعه به سوی یک جامعه مطلوب، با شاخصه های اسلامی فراهم آورد.

در این جلسه همچنین سید امیر مرتضوی معاون امور اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری خراسان رضوی ضمن تقدیر از حمایت های ریاست محترم کل از این مجموعه به تشریح اقدامات انجام گرفته پرداخت.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *