خانه / اخبار / اخبار قضایی / تقدیر از دستگاه‌های همکار در شورای پیشگیری از وقوع جرم

تقدیر از دستگاه‌های همکار در شورای پیشگیری از وقوع جرم

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی ، با حضور رئیس کل دادگستری استان البرز از دستگاه‌های همکار در شورای پیشگیری از وقوع جرم تقدیر شد.

پیرو مصوبه کمیته برگزاری مراسم بزرگداشت هفته قوه قضائیه و پس از بررسی‌های به عمل آمده، طی نشستی با حضور احمد فاضلیان رئیس کل دادگستری استان البرز و مهدی جوهری معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز ، از اعضای شورای پیشگیری از وقوع جرم که همکاری و تعامل اثربخشی با معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری البرز داشتند، تقدیر به عمل آمد.

ترکاشوند، شهردار کلان شهر کرج، بیات نژاد، مدیرکل بهزیستی استان البرز و ساکی مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز افرادی بودند بودند که از آنها توسط ریاست دادگستری استان البرز تقدید گردید.

انتهای پیام/

دیدن مطالب بیشتر

این مطلب رو هم چک کنید

لغو کنسرت‌ها تعارضی با وظایف وزارت ارشاد ندارد/ صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود، اگر کنسرتی از سوی دادستان لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند

حجت الاسلام و المسلمین منتظری در رابطه با لغو برخی کنسرت‌ها توضیحاتی ارائه کرد و گفت: صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود و هیچ مسئله‌ای هم اتفاق نمی‌افتد؛ اما اگر در جایی یک کنسرتی به دلایلی توسط دادسرا و دادستانی لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *