خانه / اخبار / اخبار قضایی / تقدیر از فعالان حوزه رسانه در امر پیشگیری از وقوع جرم

تقدیر از فعالان حوزه رسانه در امر پیشگیری از وقوع جرم

به گزارش گروه حقوقی و قضایی ،معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز از تلاش‌های فعالان حوزه رسانه در راستای نهادینه کردن فرهنگ پیشگیری از جرایم و آسیب‌های اجتماعی در جامعه تشکر و قدردانی کرد.

در این نشست که با حضور نمایندگان هفت خبرگزاری برتر استان البرز در محل سالن جلسات ساختمان شماره 2 دادگستری استان البرز برگزار شد، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز از تلاش‌های فعالان حوزه رسانه در راستای نهادینه کردن فرهنگ پیشگیری از جرایم و آسیب‌های اجتماعی در جامعه تشکر و قدردانی کرد.

مهدی جوهری معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز ضمن هم اندیشی با اصحاب رسانه در جهت پیشگیری از جرایم و آسیب‌های اجتماعی از اهالی رسانه خواست با آگاهی از قوانین و مقررات، مطالبه‌گر حقوق شهروندان باشند.

در این نشست پیرامون نقش رسانه‌ها در ارتقاء آگاهی‌های شهروندان و کاهش جرایم و نیز نحوه تعامل اصحاب رسانه با معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم مباحثی مطرح گردید.

گفتنی است در پایان این جلسه از فعالان حوزه رسانه در زمینه پیشگیری از جرایم و آسیب‌های اجتماعی تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/

دیدن مطالب بیشتر

این مطلب رو هم چک کنید

لغو کنسرت‌ها تعارضی با وظایف وزارت ارشاد ندارد/ صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود، اگر کنسرتی از سوی دادستان لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند

حجت الاسلام و المسلمین منتظری در رابطه با لغو برخی کنسرت‌ها توضیحاتی ارائه کرد و گفت: صدها کنسرت در سراسر کشور اجرا می‌شود و هیچ مسئله‌ای هم اتفاق نمی‌افتد؛ اما اگر در جایی یک کنسرتی به دلایلی توسط دادسرا و دادستانی لغو شود در بوق و کرنا می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *