x
سایت وکیل / اخبار / اخبار قضایی / تمدید مهلت ثبت نام دفاتر خدمات الكترونیك قضایی در کرمان

تمدید مهلت ثبت نام دفاتر خدمات الكترونیك قضایی در کرمان

به گزارش گروه حقوقی و قضایی به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، حمید خالقی گفت: فراخوان ایجاد دفاتر خدمات الکترونیک قضایی تا تاریخ 31 مردادماه تمدید شد.

وی در تشریح جزئیات این خبر افزود: با توجه به لزوم توسعه و راه اندازی دفاتر خدمات الکترونیکی در سراسر حوزه های قضایی کشور، مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه اقدام به تمدید فراخوان ثبت نام دفاتر خدمات الکترونیک نموده است.

معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری استان کرمان با اشاره به اینکه توسعه دفاتر با توجه به افزایش طرح در حوزه های مختلف صورت خواهد گرفت،گفت: در راستای گسترش خدمات الكترونیك قضایی بنا بر این است که در همه شهرستان های استان این دفاتر ایجاد گردد.

وی خاطر نشان کرد: درحال حاضر فقط درخصوص 7 شهرستان فراخوان انجام شده است و امیدواریم به زودی در تمام استان این فراخوان انجام و اعلام شود و از متقاضیان ثبت نام بعمل آید.

خالقی با اشاره به این که ثبت نام فقط از طریق سامانه www.adliran.ir انجام می شود، اعلام کرد: اطلاعات راجع به شرایط عمومی و اختصاصی متقاضیان در اطلاعیه شماره 2 از طریق سامانه www.adliran.ir قابل دریافت است.

وی همچنین تصریح کرد: پاسخ گویی به سوالات تنها از طریق شماره تلفن 63974048 امکان پذیر است .

معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری کل استان کرمان بیان کرد: نام نویسی در این مرحله به معنی تایید صدور مجوز نمی باشد و متعاقباً نسبت به تایید صلاحیت و اطلاع رسانی از طریق سامانه مذکور اقدام خواهد شد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *