خانه / اخبار / اخبار قضایی / تمدید مهلت ثبت نام دفاتر خدمات الكترونیك قضایی در کرمان

تمدید مهلت ثبت نام دفاتر خدمات الكترونیك قضایی در کرمان

به گزارش گروه حقوقی و قضایی به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، حمید خالقی گفت: فراخوان ایجاد دفاتر خدمات الکترونیک قضایی تا تاریخ 31 مردادماه تمدید شد.

وی در تشریح جزئیات این خبر افزود: با توجه به لزوم توسعه و راه اندازی دفاتر خدمات الکترونیکی در سراسر حوزه های قضایی کشور، مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه اقدام به تمدید فراخوان ثبت نام دفاتر خدمات الکترونیک نموده است.

معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری استان کرمان با اشاره به اینکه توسعه دفاتر با توجه به افزایش طرح در حوزه های مختلف صورت خواهد گرفت،گفت: در راستای گسترش خدمات الكترونیك قضایی بنا بر این است که در همه شهرستان های استان این دفاتر ایجاد گردد.

وی خاطر نشان کرد: درحال حاضر فقط درخصوص 7 شهرستان فراخوان انجام شده است و امیدواریم به زودی در تمام استان این فراخوان انجام و اعلام شود و از متقاضیان ثبت نام بعمل آید.

خالقی با اشاره به این که ثبت نام فقط از طریق سامانه www.adliran.ir انجام می شود، اعلام کرد: اطلاعات راجع به شرایط عمومی و اختصاصی متقاضیان در اطلاعیه شماره 2 از طریق سامانه www.adliran.ir قابل دریافت است.

وی همچنین تصریح کرد: پاسخ گویی به سوالات تنها از طریق شماره تلفن 63974048 امکان پذیر است .

معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری کل استان کرمان بیان کرد: نام نویسی در این مرحله به معنی تایید صدور مجوز نمی باشد و متعاقباً نسبت به تایید صلاحیت و اطلاع رسانی از طریق سامانه مذکور اقدام خواهد شد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:

این مطلب رو هم چک کنید

تأکید رییس قوه‌قضاییه بر تسریع در رسیدگی به مصدومان زلزله کرمانشاه

تأکید رییس قوه‌قضاییه بر تسریع در رسیدگی به مصدومان زلزله کرمانشاه   به نقل از ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *