x
سایت وکیل / latest-news / جریمه AFC برای پرسپولیس، استقلال و استقلال خوزستان

جریمه AFC برای پرسپولیس، استقلال و استقلال خوزستان

خبرگزاری مهر: کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا باشگاه استقلال خوزستان را به پرداخت ۲۵ هزار و ۵۰۰ دلار جریمه نقدی به دلیل ضعف در برگزاری هرچه مناسب در پوشش دهی تماشاگران بازی با الجزیره امارات در ورزشگاه خانگی خود محکوم کرد. همین موضوع باعث محرومیت تعلیقی این باشگاه از برگزاری یک دیدار خانگی در لیگ قهرمانان آسیا بدون حضور تماشاگران خود شد. این حکم تعلیقی است و مدت آن یکساله است.

باشگاه پرسپولیس نیز به دلیل تأخیر هفت دقیقه ای در اعلام اسامی بازیکنانش در بازی با لخویای قطر  باید هزار دلار بپردازد. طبق قوانین تیم‌ها باید ۹۰ دقیقه قبل از سوت شروع بازی، لیست را تحویل مسئولان مربوطه دهند.

باشگاه استقلال تهران هم به دلیل حضور یکی از بازیکنان خود با پیراهنی که لوگوی اسپانسر باشگاه در کنفرانس خبری مربوط به بازی این تیم در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اسیا و همچنین تمرین با کاور پیراهنی که لوگوی اسپانسر باشگاه روی آن بوده، به پرداخت ۷ هزار دلار محکوم شد.

همچنین فرشید اسماعیلی، هافبک استقلال هم به دلیل انجام بازی خطرناک در دیدار استقلال – العین امارات در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با دو جلسه محروم شد. وی یک جلسه از محرومیت خود را در بازی با العین پشت سر گذاشت و دومین جلسه محرومیت وی هم در مسابقات فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا قابلیت اجرایی دارد. اسماعیلی به خاطر این حرکت غیر ورزشی جریمه هزار دلاری نیز شد.

منبع: سایت خبرگزاری فردا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *