Home / اخبار / اخبار دادگستری / جمع آوری 15 متکدی تبعه بیگانه از نظرآباد

جمع آوری 15 متکدی تبعه بیگانه از نظرآباد

به گزارش گروه حقوقی و قضایی به نقل از روابط عمومی دادگستری البرز،محمد قیومی دادستان عمومی و انقلاب نظرآباد با اشاره به جلسه‌ای که با حضور مسئولان این شهرستان برای «جمع‌آوری متکدیان ایرانی و بیگانه و معتادان متجاهر» برگزار شده بود، گفت: در این جلسه فرمانده انتظامی شهرستان، معاون سیاسی و انتظامی فرماندار، مسئول اطلاعات نیروی مقاومت بسیج، شهردار نظرآباد، شهردار تنکمان، رئیس اداره بهزیستی و رئیس ماده 16 بهزیستی شهرستان حضور داشتند.

وی افزود: با توجه به مشکلاتی که متکدیان داخلی و خارجی در نظرآباد ایجاد کرده بودند نیروی انتظامی مکلف شد سریعا نسبت به جمع آوری متکدیان و معتادان اقدام و به بهزیستی معرفی کند.

دادستان عمومی و انقلاب نظرآباد درباره ماموریت داده شده به بهزیستی در این نشست نیز گفت: بهزیستی هم مکلف شد ضمن پالایش متکدیان، در مورد اتباع بیگانه زمینه طرد مرز آن‌ها را فراهم کند و در مورد اتباع بیگانه خردسال یا فاقد سرپرست نیز اقدامات لازم برای حمایت را انجام دهد.

وی ادامه داد: در راستای مصوبات جلسه، تاکنون 15 تبعه بیگانه در نظرآباد جمع‌آوری شده‌اند که در نتیجه این اقدامات، مصادیق تکدی‌گری در سطح شهر از بین رفته است.

قیومی با اشاره به گزارشی که بهزیستی این شهرستان درباره ساماندهی متکدیان زیر 18 سال ارائه داده، گفت: تاکنون 3 کودک توسط بهزیستی شهرستان نظرآباد در قالب سبدکالا، ارزاق و حرفه‌آموزی مورد حمایت قرار گرفته‌اند.

انتهای پیام/